Jak to u nás probíhá:

1. První schůzka
​Úvodní schůzka je nezávazná a bezplatná. Představíme Vám naši společnost, Vy nám sdělíte Váš záměr a zjistíte, co vše pro Vás můžeme udělat. Poté Vám předložíme cenovou nabídku na požadované služby.

2. Zaměření​
Před zahájením vlastních prací na projektu provedeme přesné zaměření řešených prostor a to převedeme do digitální podoby. Zaměření slouží jako podklad pro další práci.

3. Zpracování 2D půdorysu + návrh dispozice
Na základě přesného zaměření navrhneme nejprve úpravy dispozic řešených prostor ve 2D. Tento návrh konzultujeme s klientem, aby nová  dispozice funkčně odpovídala jeho představám.

4. Zpracování profesionálních 3D vizualizací
Po odsouhlasení dispozice ve 2D pokračujeme prostorovým návrhem, kde zpracujeme profesionální 3D vizualizace řešených prostor. Tento návrh opět konzultujeme s klientem.

5. Případné zapracování změn
K předloženým návrhům může vznést klient připomínky, které zapracujeme do finálního návrhu řešených prostor.

6. Zhotovení výkresů pro profesanty
Zhotovíme Vám veškeré potřebné výkresy pro profesanty (tj. elektro, TZB, truhlářské výrobky apod.), podle kterých jsou jednotliví řemeslníci schopni provést rekonstrukci. 

7. Zhotovení cenových nabídek na kompletní vybavení interiéru
Na základě finálního návrhu řešených prostor Vám předložíme cenové nabídky na kompletní vybavení interiéru.

8. Realizace interieru
Pokud se rozhodnete řešit celou realizaci interiéru právě u nás, jsme Vám plně k dispozici. Máme prověřené dodavatele, které budeme po celou dobu realizace koordinovat a kontrolovat.