A máme tady další dokončenou realizaci! Jedná se o interiér hlavní obytné části domu, ložnice, předsíně a koupelny, kterou jsme vybavili nábytkem.

Obytná část domu

Elegantní kuchyň z šedohnědých lakovaných desek v kombinaci s dubem mořeným na tmavo je spojená s jídelnou a obývací částí, které jsou vybaveny nábytkem opět v laku ve stejném odstínu jako je kuchyň v kombinaci s dubovou dýhou avšak bělenou. Spousta světla v prostoru nám dovolí použít tmavou barvu na čelní stěnu.

Zajímavým prvkem v obývacím pokoji je použití eliptických tvarů, které působí velmi harmonickým dojmem. Sádrokartonový podhled ve tvaru elipsy podsvícený LED páskem nám pomáhá alespoň částečně prostorově oddělit jídelní část od zbytku interiéru.

Ložnice

Do nevelké ložnice se vešla šatna oddělená od ložnice posuvnými dveřmi se zkosenou kresbou dřeva, která vytváří zajímavý efekt. Využili jsme každého místa v prostoru. Stolek, který stojí pod oknem je jak pracovní tak i líčící se zrcadlem ve výklopném výku. Polstrovaná kožená postel se světlou výmalbou pokoje a nábytkem z dubové dýhy nám dokreslí útulnost domova.

Předsíň

Velká vestavná skříň v předsíni v sobě schová spoustu věcí pro velkou rodinu. Specíální kování umožní posouvání dveří do strany, ale při zavření jsou křídla zarovnaná. Podsvícení led páskem zezhora a zezdola, odlehčí masu skříně. Prostřední část je uzpůsobená pro odložení tašky či posezení při obutí.